Praktyczne szkolenia dla profesjonalistów branży wentylacyjnej
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Praktyczne szkolenia dla profesjonalistów branży wentylacyjnej

80,49 zł NETTO
99,00 zł BRUTTO

Możliwość bezpłatnej rezygnacji do 7 dni przed terminem szkolenia (zwrot 100% kwoty). Zakup wejściówkę już teraz i nie strać możliwości udziału w szkoleniu. Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy na naszą nową serię praktycznych szkoleń z wentylacji mechanicznej i rekuperacji organizowanych przez PE-FLEX i reQnet! Przygotowaliśmy dla Ciebie unikalne laboratorium wentylacyjne, gdzie na trzech stanowiskach pokazujemy jak projektować, montować i użytkować systemy rekuperacji. Nie będzie to kolejne szkolenie produktowe, a praktyczna nauka. Zapisz się i zdobądź wartościowe doświadczenie!

Szkolenia przeznaczone są wyłącznie dla firm instalacyjnych posiadających działalność gospodarczą.

Niedostępny
Terminy szkoleń


NOWOŚĆ! Innowacyjne laboratorium wentylacyjne: Praktyczne szkolenia dla profesjonalistów


Nowa seria szkoleń na horyzoncie!

Mniej teorii, więcej praktyki!

Jeśli jesteś profesjonalistą z branży wentylacyjnej, nie możesz przegapić naszego innowacyjnego laboratorium wentylacyjnego. To wyjątkowa okazja, aby w praktyce poznać tajniki projektowania, montażu i użytkowania systemów rekuperacji. Na trzech specjalnie przygotowanych stanowiskach zaprezentujemy Ci, jak działa system PE-FLEX i inteligentne rekuperatory reQnet oraz nasze oprogramowanie Inprax i instalator365.

Nie będziemy męczyć Cię nudnymi prezentacjami produktowymi, tylko pokażemy, jak w rzeczywistości wygląda praca z instalacjami wentylacyjnymi. Dołącz do nas i zdobądź wartościowe doświadczenie! Zapisz się już teraz na innowacyjne praktyczne szkolenia dla profesjonalistów.

 

trzy stanowiska do prowadzenia warsztatów i otwartych dyskusji:

1 Ściana pokazowo-szkoleniowa PE-FLEX

Stanowisko prezentujące działanie systemu wentylacji w domu na przykładzie materiałów PE-FLEX umożliwia zaprezentowanie elementów systemu oraz działania rekuperacji w różnych warunkach. Pokażemy jak wybór i montaż niektórych produktów wpływa na opory powietrza całej instalacji oraz nauczymy Was w jaki sposób poprawnie wyregulować system wentylacji w domu.

 

2 Stanowisko warsztatowe reQnet

Stanowisko na którym w czasie rzeczywistym pokażemy jaki wpływ ma zmiana czynników zewnętrznych na działanie elementów rekuperatora i urządzeń peryferyjnych. Zaprezentujemy też jak reaguje automatyka w różnych sytuacjach podczas codziennej pracy. Dowiecie się także jak serwisować urządzenia i porozmawiacie bezpośrednio z konstruktorem rekuperatorów reQnet.

 

 

3 Punkt edukacyjny Inprax

Miejsce, w którym będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań informatycznych i przetestować działanie aplikacji do sterowania i uruchamiania urządzeń reQnet. Zaprezentujemy też na żywym przykładzie jak oprogramowanie Instalator365 może pomóc w rozwoju Twojej firmy. Nauczymy Cię jak poruszać się w naszej platformie sprzedażowej cennik24.pl i porozmawiamy w jaki sposób możesz zyskać nowych klientów i zwiększyć zyski!

 

wykłady pomiędzy pokazami:

Jak prawidłowo projektować rekuperację w domach jednorodzinnych - praktyczna wiedza.

Wymienniki entalpiczne z odzyskiem ciepła - dlaczego są najlepsze?

Sterowanie na podstawie jakości powietrza - jak skutecznie wentylować budynki?

dodatkowo w trakcie trwania szkolenia:

Panel dyskusyjny na koniec każdego pokazu!

Możliwość uzyskania warunków handlowych.

Prezentacja nowości PE-FLEX i reQnet na rok 2023.


Informacje praktyczne:

Godzina rozpoczęcia: 8:30

Czas trwania: około 6 godzin

Parking: bezpłatny

Wyżywienie: przekąski i napoje w trakcie szkolenia oraz obiad dla każdego uczestnika

Zestaw promocyjny po szkoleniu

 

Opinie uczestników!

"Olbrzymia dawka wiedzy, sporo nowinek branżowych, które aktualnie podbijają rynek."

"Bardzo dziękuję za umożliwienie szkolenia, które oceniam wysoko."

"Uczestniczyłem dzisiaj w Państwa szkoleniu w Katowicach, które bardzo miło mnie zaskoczyło, jak dobrze się Państwo na nie przygotowali."

 
szkolenie

Szkolenia przeznaczone są wyłącznie dla firm instalacyjnych posiadających działalność gospodarczą. 

W razie pytań prosimy o kontakt. Tel.: 531 920 366

Zapraszamy!