Indywidualne warsztaty PEFLEX i REQNET
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Indywidualne warsztaty PEFLEX i REQNET

0,00 zł NETTO
0,00 zł BRUTTO

Zapraszamy wszystkich instalatorów na nasze warsztaty, które organizujemy w siedzibie naszej firmy. Podczas zajęć dowiesz się, jak efektywnie projektować i montować instalacje wentylacyjne oraz poznasz najnowsze trendy i rozwiązania w branży. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci w podnoszeniu kwalifikacji oraz rozwijaniu umiejętności. Przy okazji będziesz miał okazję porozmawiać z naszymi konstruktorami i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji. Szkolenie przewidziane dla osób z firm zarejestrowanych w sklepie cennik24.pl. Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem, zapraszamy do założenia konta. Zapisy poprzez wiadomość mailową na adres: warsztaty@reQnet.pl Informacje telefoniczne pod numerem: 531 920 366

Dostępny
Termin warsztatów

 

Indywidualne warsztaty PE-FLEX i reQnetfor free

Jesteśmy liderem na rynku w dziedzinie instalacji wentylacyjnych oraz rekuperatorów. Wierzymy, że edukacja jest kluczowa w podnoszeniu kwalifikacji w branży i dlatego organizujemy cykliczne, bezpłatne warsztaty dla instalatorów.

Podczas zajęć omówimy nie tylko podstawowe zasady funkcjonowania rekuperatorów i systemów wentylacji, ale również najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania w branży. Nasza doświadczona kadra specjalistów chętnie podzieli się z Tobą swoją wiedzą oraz pomoże w rozwoju Twoich umiejętności.

 

Warsztaty skierowane sa zarówno dla instalatorów początkujących w branży oraz doświadczonych instalatorów, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę.

 

Poziom szkolenia dobierany jest indywidualnie do obecnej na szkoleniu grupy instalatorów.

 

Warsztaty odbywają się w co drugi czwartek w siedzibie naszej firmy. Zapisz się już dziś i zacznij podnosić swoje kwalifikacje jako instalator. Daj sobie szansę na zdobycie nowej wiedzy oraz na poznanie innych specjalistów z branży. Przy okazji, będziesz miał okazję porozmawiać z naszymi konstruktorami i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji.

Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

 

Napisz wiadomość i zapisz się na kolejne szkolenie!

e-mail: warsztaty@reQnet.pl

lub uzyskaj informację pod numerem tel: 531 920 366

Zapraszamy!


Na warsztatach porozmawiamy o następujących kwestiach:

Projekt Instalacji - metody obliczania bilansu powietrza - Prawo - Praktyka

Elementy Dystrybucji Powietrza PE-FLEX® - na projekcie i podczas montaż

Prawidłowy montaż instalacji - najczęstsze błędy montażowe

Jak prawidłowo dobrać rekuperator

Rekuperatory reQnet - podczas montażu i użytkowania

Konstrukcja i budowa rekuperatorów

Procedura uruchomienia w systemie INPRAX


Informacje praktyczne:

Lokalizacja: ul. Graniczna 46, 32-765 Krzeczów
Czas trwania: około 4 godzin
Koszt: szkolenie bezpłatne