Dostawa zamówienia

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności produktów na magazynie oraz terminów dostaw spedycji, minimalny czas oczekiwania wynosi 3 dni robocze, jednak nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych od otrzymania potwierdzenia płatności.

Dostawa Produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej tylko na terenie Polski.

Po skompletowaniu zamówienia towar jest pakowany na paletę lub w paczkę w zależności od zamówienia i wysyłany za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wybór firmy kurierskiej uzależniony jest od wielkości paczki/palety (przesyłki gabarytowe, palety, paczki z przewodem lub paczki standardowe do 30 kg).

Koszt dostawy jest każdorazowo podawany przy zamówieniu. Czas dostawy od momentu wysłania towaru to 3 dni robocze (czas dostawy liczony jest od następnego dnia roboczego, po wysyłce towaru), jeżeli przesyłka po 3 dniach nie dotrze prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

Prosimy przy odbiorze przesyłki od kuriera sprawdzić ją i przy ewentualnych uszkodzeniach spisać protokół szkody przy kurierze. Inaczej reklamacja może nie zostać uwzględniona. Przesyłka przed wysyłką jest dokładnie pakowana i sprawdzana czy nie ma uszkodzeń mechanicznych.