Prezentacja systemów wentylacji - szkolenie online
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Prezentacja systemów wentylacji - szkolenie online

0,00 zł NETTO
0,00 zł BRUTTO

Zapraszamy na DARMOWE cykliczne szkolenia online dla instalatorów, na których omawiamy systemy wentylacji i prowadzimy aktywne dyskusje na ten temat. Przedstawimy najnowsze rozwiązania i produkty oferowane przez firmy PE-FLEX, reQnet i Inprax. Dowiesz się m.in. jak projektować instalacje rekuperacji i dobierać centralę wentylacyjną oraz zapoznasz się z procesem uruchamiania rekuperatora. To niezwykle cenna okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności dla wymagających klientów. Szkolenie przewidziane dla osób z firm zarejestrowanych w sklepie cennik24.pl. Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem, zapraszamy do założenia konta. Zapisy poprzez wiadomość mailową na adres: warsztaty@reQnet.pl Informacje telefoniczne pod numerem: 531 920 366

Dostępny
Termin szkolenia

 

Prezentacja systemów wentylacji z panelem Q&A: cykliczne szkolenia online

Zapraszamy z całego serca na nasze cykliczne szkolenia online, które odbędą się na platformie Zoom. Podczas spotkania przedstawimy najnowsze rozwiązania i produkty oferowane przez renomowane firmy: PE-FLEX, reQnet i Inprax. Dowiesz się, jak projektować instalacje rekuperacji i dobierać centralę wentylacyjną, a także poznasz proces uruchamiania rekuperatora.

 

w trakcie prezentacji

panel Q&A (questions and answers)

możliwość zadawania pytań i dyskuje z uczestnikami

 

Nasze szkolenia są skierowane do wymagających instalatorów, którzy oczekują najwyższej jakości produktów i rozwiązań. Bez wychodzenia z domu będziesz miał okazję zapoznać się z ofertą naszych firm i poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Prezentacji systemów wentylacji, przekonaj się sam, że to niezwykle cenna i wartościowa okazja. Do zobaczenia na szkoleniu!

 

Napisz wiadomość i zapisz się na kolejne szkolenie!

e-mail: warsztaty@reQnet.pl

lub uzyskaj informację pod numerem tel: 531 920 366

Zapraszamy!


Podczas spotkania omówimy następujące tematy:

PE-FLEX - projektowanie instalacji rekuperacji, a także elementy systemu dystrybucji powietrza

reQnet - dobór centrali wentylacyjnej - rekuperatora, omówienie rekuperatorów reQnet z linii produktowych reQ i iZZi, a także różnice w sterowaniu wydajnością rekuperatora

Inprax - proces uruchomienia rekuperatora reQ w aplikacji Inprax


 

Spotkania odbywają się online na platformie

Czas trwania: około 3 godzin

Koszt: szkolenie bezpłatne