Stojak pod rekuperator reQ V.
Sprzedawca:
Logo sklepu Reqnet sp. z o.o.

Stojak pod rekuperator reQ V.

410,00 zł NETTO
504,30 zł BRUTTO

Specjalnie zaprojektowany do rekuperatorów reQ V. 400/550 HRV/ERV stojak o wysokości około 38 cm umożliwia estetyczny montaż centrali bez konieczności wieszania jej na ścianie w przypadku, gdy standardowe nóżki są zbyt krótkie. Wykonany został z lekkich i wytrzymałych profili aluminiowych, posiada regulowane stopki i dodatkowo wyposażony został w wibroizolatory.

Gotowe do wysyłki do 3 dni roboczych

Dedykowany stojak aluminiowy do rekuperatorów

reQ V.400 i V.550 HRV/ERV


Aluminiowy stojak reQnet dedykowany jest do centrali wentylacyjnej reQ V. 400/550 HRV/ERV. Posiada wymiary i otwory montażowe pozwalające na bezpieczne przykręcenie rekuperatora do stojaka.

Stelaż pozwala na estetyczny montaż urządzenia w dogodnym miejscu bez konieczności wiercenia otworów i wieszania go na ścianie. Wykonany został z lekkich i wytrzymałych profili aluminiowych, dzięki czemu jest prosty w montażu i transporcie. Aluminiowa konstrukcja gwarantuje również jego długą trwałość i odporność na korozję. Regulowane stopki pozwalają na wygodną regulację i wypoziomowanie urządzenia, a dodatkowe wibroizolatory tłumią ewentualne drgania urządzenia,

Dedykowany stojak to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć pełną kontrolę nad rozmieszczeniem swojej centrali wentylacyjnej, bez konieczności angażowania fachowców i wykonywania prac remontowych. Jest również pomocny w sytuacjach, gdy nie ma możliwości powieszenia rekuperatora na ścianie, a standardowe nóżki rekuperatora są zbyt niskie. 

Montaż stelaża jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Aby złożyć stelaż i przygotować go do użytku wystarczy klucz imbusowy (dostarczany w komplecie), a poszczególne elementy montowane są na wcisk. Dzięki temu w krótkim czasie możesz przygotować miejsce montażu swojego rekuperatora.

Uwaga! Podana cena dotyczy stojaka bez rekuperatora.


Informacje techniczne:

Wymiary:

  • szerokość: 1040 mm
  • wysokość: 368-388 mm
  • głębokość: 398 mm

Materiał wykonania: profil aluminiowy 30x30 mm + wibroizolatory

Kolor: czarny