Samoprzylepna taśma izolacyjna kauczukowa do otulin Armacell Armaflex ACE 5cm/3mm/15m
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Samoprzylepna taśma izolacyjna kauczukowa do otulin Armacell Armaflex ACE 5cm/3mm/15m

29,27 zł NETTO
36,00 zł BRUTTO

Kauczukowa taśma izolacyjna Armaflex ACE to produkt przeznaczony do izolowania i owijania oraz łączenia ze sobą rur, przewodów oraz pozostałych elementów instalacji wentylacyjnych. Taśma oferowana jest w wariancie 5cm szerokości, 3mm grubości oraz 15m długości rolki. Dzięki doskonałym właściwościom użytkowym i wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, taśma Armacell Armaflex ACE to niezbędnik w narzędziach każdego instalatora.

Gotowe do wysyłki do 24 godzin

Taśma izolacyjna kauczukowa do otulin Armacell Armaflex ACE - wysokiej jakości produkt izolacyjny.

Taśma Armaflex ACE wykonana jest z elastycznego kauczuku syntetycznego, który jest odporny na promieniowanie UV i działanie czynników atmosferycznych, co sprawia, że produkt jest trwały i odporny na uszkodzenia. 

 

Taśma przeznaczona do stosowania w warunkach przemysłowych.

Kauczukowa taśma izolacyjna Armacell Armaflex ACE jest idealna do izolacji rur, przewodów, urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Produkt cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, co pozwala na bezpieczne i trwałe stosowanie w warunkach przemysłowych. Super mocny klej stanowi gwarancję długotrwałego działania taśmy.

 

Zastosowanie samoprzylepnej taśmy izolacyjnej kauczukowej Armaflex ACE.

Produkt idealnie uzupełnia uszkodzoną izolację. Przeznaczony jest do do owijania rur, kolan oraz zabezpieczenia połączeń klejonych. Taśma Armaflex ACE to jeden z elementów których nie może zabraknąć podczas wykonywania prac montażowych.

 

Dane techniczne:

Producent Armacell
Długość 15 m
Szerokość 5 cm
Grubość 3 mm
samoprzylepna taśma armaflex

*W zakładce "Załączniki" znajdziesz Atest Higieniczny oraz Deklaracja Właściwości Użytkowych produktu.