Opaska zaciskowa ślimakowa
Sprzedawca:
Logo sklepu PE-FLEX sp. z o.o. sp. k.

Opaska zaciskowa ślimakowa

2,52 zł NETTO
3,10 zł BRUTTO

Opaska zaciskowa ślimakowa do montażu rur i przewodów. Obejma ślimakowa dostępna w dwóch regulowanych średnicach Ø 150-170 mm oraz Ø 200-220 mm. Prezentowana cena dotyczy jednej sztuki. Pełen zestaw opasek zaciskowych zawiera 25 sztuk.

Gotowe do wysyłki do 24 godzin
Średnica opaski


Opaska zaciskowa ślimakowa ze stali nierdzewnej - niezbędnik przy mocowaniu rur i przewodów

Oferowana przez nas obejma ślimakowa to produkt polecany podczas prac związanych z instalacją rur i przewodów. Świetnie sprawdza się przy montażu kanałów elastycznych SONODEC lub ALUDEC, ale równie świetnie sprawdzi się przy spinaniu w wiązki przewodów elektrycznych, kabli i węży. Opaski zaciskowe ślimakowe charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Śruba i zamek zostały ocynkowane galwanicznie (bez chromu VI wartościowego).

 

Prostota w montażu - niezawodność w działaniu

Montaż opaski ślimakowej odbywa się za pomocą 7 mm śrubokręta lub kluczyka. Obejma po całej swojej długości wyposażona jest w ząbki dzięki którym precyzyjnie dopasujesz pętlę do rozmiaru spinanego elementu.

 

Dwa rozmiary metalowej obejmy ślimakowej

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach średnic, Ø 150-170 mm oraz Ø 200-220 mm. Szerokość taśmy wynosi 9 mm, grubość 0.6 mm.

Opaska sprzedawana na sztuki. Pełen zestaw opasek ślimakowych zawiera 25 szt.